Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura,lidovky,muzika,kapely,harmonika,folklorní hudba,ozvučení a další


Kettner sound :

» Ladění a oprava klavírů a pianin

Nezní a nefunguje vám váš klavír tak, jak byste si představovali? Potřebovali byste jej rychle dostat do stavu, kdy vás bude jeho zvuk plně uspokojovat? Pak využijte umu našich techniků, kteří vám vaše piano rychle naladí, případně opraví jeho stávající nedostatky. Klavíry jsou totiž nástroje, na kterých se během času může usadit mnoho vad. Mezi těmi vadami ovšem není taková, kterou bychom nespravili.

V čem všem vám můžeme, co se týče opravy a ladění pian, pomoci? Základní službou je samozřejmě naladění veškerých tónů do jejich původní ideální polohy. Dále též můžeme opravit vaše klávesy, pokud se např. po úhozu obtížně vracejí do původní polohy, či se zasekávají úplně a nevrací se. Stejně tak dáme do pořádku vaši mechaniku, pokud je s ní něco v nepořádku. Vyměníme kladívka, či plsti.

Rychlé ladění piana u vás

Ani "zlobící" pedály nás nezaskočí a pokud vám například jeden z pedálů vypovídá službu, či naopak se do ní hlásí až příliš rychle, sotva se ho nohou dotknete, vrátíme ho do původního stavu. Též vám můžeme dodat chybějící součásti klavíru, pokud ten váš není kompletní. Popřípadě opravit poškozené části, např. rezonanční desky, či kryt kláves. A pokud si budete přát piano pouze naladit, tak celá akce může proběhnout pohodlně a rychle u vás doma a vy se nebudete muset o nic starat.

» Půjčovna a servis hudebních nástrojů

 

Chystáte hudební vystoupení a nemáte na něj potřebné nástroje? Sháníte nějaký zvláštní nástroj jako rekvizitu do videoklipu či filmu? Pak vám jistě pomůžeme díky naší široké zásobě kvalitních hudebních nástrojů, z nichž vám vždy najdeme ten nejvhodnější a půjčíme vám ho na jak dlouho budete potřebovat a to za velmi rozumnou cenu.

K jednoduchému a snadnému půjčování nástrojů též nabízíme konzultační služby. Potřebujete např. půjčit bicí soupravu na velký koncert bigbeatové kapely, ale nevyznáte se v tom, kolik bubnů a činelů a v jakém uspořádání bigbeatoví bubeníci používají? Pak vám samozřejmě poradíme, jaká souprava bude pro vašeho bubeníka nejvhodnější. Stejně tak pokud např. budete chtít půjčit elektrickou kytaru i s ozvučením a nebudete vědět, jak velký zvukový aparát právě pro vaši akci (např. večírek v klubu pro 50 lidí) bude vhodný, též pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.

Nástroje předáváme v Praze, v případě potřeby i dovezeme

 

Není pro nás problém se s vámi domluvit na místě, kde budete chtít potřebné nástroje předat. Stejně tak jsme schopni k nástrojům zajistit i zvukovou techniku, kterou zde nabízíme i samostatně. Budete tedy od nás moci získat kompletní zvukový servis pro vaší akci a nebudete se s touto záležitostí už muset nadále zatěžovat.

Hudební nástroje se ovšem dnes nevyužívají zdaleka jen jako zdroje zvuku. Často se používají jako rekvizity ve filmech či klipech, nebo jako doplňky profesionálních fotografií. Pokud si budete chtít půjčit nějaký nástroj k těmto účelům, máme pro vás připraveny špičkově vypadající a autentické "kousky", mnohdy i velmi specifické a jinde těžko sehnatelné. Půjčit si u nás tak můžete také např. krásný flašinet, vozembouch, či akordeon.

» Osvětlení

Zájemcům o osvětlení vlastního koncertu, party nebo jiné show nabízíme ochotnou profesionální spolupráci. Naši technici rádi vyhoví vašim požadavkům a představám, co se týče barev, intenzity, nebo rychlosti střídání efektů. Nainstalují a obslouží celou světelnou sestavu, případně vám rádi doporučí, jak váš a divácký vizuální prožitek ještě více vylepšit.

Použijí k tomu lasery, stroboskopy, otočné hlavy WASH a SPOT, zamlžovače, bodové i klasické reflektory PAR, blindery a stmívače. Naším cílem je se společně s vámi co nejvíce přiblížit vaší představě o ideálním osvětlení.

Jak plošné, tak i efektové osvětlení - jaký je v nich rozdíl?

Jsme pro vás schopni zajistit oba dva základní druhy osvětlení veřejných či soukromých akcí. První z nich je tak zvané osvětlení efektové. To se hodí pro akce typu vystoupení rockových či popvých kapel, stejně jako DJ´s, kteří chtějí svou hudbu nechat doprovázet různými světelnými efekty, změnami barev a dynamickými pohyby a přeskupováním tvarů. Stejně tak se dá efektové osvětlení dobře použít při vystoupení kouzelníků či artistů.

Osvětlení plošné je více statické, než osvětlení efektové. Dá se použít k osvětlení celých ploch, jako např. venkovních pódií, velkých stanů, či různých budov. Stejně tak se hodí plošné osvětlení k veřejným venkovním akcím poklidnějšího charakteru, jako jsou například večerní výstavy, či prezentace soch a jiných uměleckých děl.

» Stavba pódií

Rychle postavíme na Vámi vybraném místě zastřešené či otevřené pódium v určených proporcích.  Používáme pódiové systémy předních světových výrobců, např. německé firmy Nivtec Flexibel®, jež se skládá z modulů o rozměrech 2x1 m, díky čemuž lze vytvořit pódium jakýchkoli velikostí. Stage můžeme v případě zájmu obohatit o netradiční díly jako jsou nájezdové rampy či praktikábly.

Pódium nebo i jiný prostor zastřešíme pomocí hliníkových konstrukcí. Naši techničtí spolupracovníci si poradí nejen se stavbou "obyčejného"  pódia, ale i např. přehlídkového mola. či tribuny.

» Ozvučení akcí

Naši technici budou profesionálním společníkem při přípravě vašich akcí. Přistupujeme individuálně ke všem zákazníkům, protože dosažení kvalitního zvuku nezáleží jen na velikosti prostoru, kde se bude produkce odehrávat, ale i na jeho akustických vlastnostech. Po seznámení se s místem konání pro vás zkušení zvukaři vyberou a nainstalují zvukovou soustavu s adekvátním výkonem (od 200W do 20 000W). Poskytneme mixážní pulty s 8 - 40 vstupy a bezdrátové i dynamické mikrofony.

Dohlédneme též na to, aby zvuková aparatura byla ideální pro druh umělce, či vystoupení, které budete chtít nazvučit. Např. na prodkuci DJ v nočních hodinách zajistíme, aby měla hudba dostatečně zřetelné basy a vyvážený zbytek zvuku, při vystoupení velkého tanečního orchestru dohlédneme, aby vynikaly vokály zpěváků a zpěvaček a neztrácely se v mohutném a hutném zvuku celého hudebního tělesa jako se to často na akcích stává.

Používáme to nejlepší, co trh s moderními audio systémy nabízí

Naší jednoznačnou prioritou je co nejvyšší celková kvalita zvuku na vaší akci, ať už se bude jednat o ozvučení rockové kapely, či moderátora. Neustále sledujeme moderní trendy a produkty v oblasti ozvučení a vybíráme si ty nejvhodnější kusy. 

Spolupracovat s námi mohou pořadatelé rockových, popových či hip-hopových koncertů, diskoték, ale i plesů, firemních večírků, konferencí. Čistým zvukem podpoříme i big bandy, kapely, či dechovková tělesa. Případné detailnější otázky vám rádi zodpovíme.

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek