Sestry Havelkovy - Havelka sisters

Vznik : Kvarteto Sestry Havelkovy vzniklo osamostatněním vokální sekce Originálního pražského synkopického orchestru. Do té doby (1994) existovalo pouze trio. V momentě, kdy se ocitly v počtu čtyř, nechtěly se už opustit a začaly zpívat čtyřhlasně... V roce 1994 odcházejí Sestry Havelkovy společně s Ondřejem Havelkou z OPSO a stávají se součástí nového orchestru Melody makers Ondřeje Havelky. Zároveň však pokračují v sólových aktivitách. Budují si svůj malý orchestr pod vedením kapelníka Jaroslava Šimčíka a natáčejí druhé album Bláznivý den - tentokrát z písní českého swingového autora Jiřího Traxlera.

Zaměření a repertoár:

Sestry Havelkovy se po celou dobu své existence věnují přednesu výhradně písní o lásce z doby meziválečné a v případě své druhé desky Bláznivý den i z doby pozdější. Osudovým se stalo setkání s panem Jiřím Traxlerem.

<- Zpět

Aktuálně

Nalaďte se!

Vážení milovníci kultury, umění a tónů nástrojů PETROF...  více

Galakoncert 5. 1. 2020

Od 5. ledna 1888 stojí v Praze monumentální neoklasická budo...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2022
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek