Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura - SMOKIE REVIVAL PRAHA


SMOKIE REVIVAL PRAHA

Jeden z divácky nejúspěšnějších a nejoblíbenějších revivalů u nás, opírající se o neuvěřitelnou podobnost hlasu zpěváka Josefa Šídy s Chrisem Normanem. Celé vystoupení je hráno 100% živě ( včetně vokálů ) a pódiový projev skupiny zvýrazňují kostýmy a účesy. K Chrisu Normanovi vždy neodmyslitelně patřila Suzi Quatro ( Ina Urbanová ) a nejinak je tomu i na koncertě Smokie Revival - určitě si vzpomenete na jejich duet "Stumblin in".

Pravidelným oživením večera je finálový blok s Tinou Turner. Hity této rockové babičky zazpívá opět Ina Urbanová. To se prostě musí vidět a slyšet!

<- Zpět

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek