Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura - Bessoni


Bessoni

Zábavná country skupina.

Vše začalo v listopadu 1989.

Vlastně ještě o rok dříve, kdy po sobě začali pokukovat  místní hospodští drnkálisté na parodie čehosi, čemu by se dnes jen těžko dalo říci kytara. Za přibrumlávání hory lepené překližky čímsi předrátované, v čem by jen zkušený luštitel hlavolamů mohl hledat kontrabas a foukalisté na zrezivělé potrubí, v kterém by dodnes nikdo harmoniku nepoznal. Zatím osamoceni, tito hráči posedávali v místních restauracích a rušili hlukem dědečky poklidně popíjející pivo. Dostali nápad založit si kapelu. Slovo dalo slovo a bylo zahájeno výběrové řízení. Kdo po 12 pivech zmáčkne jakýkoliv akord, je přijat . No a kapela byla na světě.

V roce 2009 oslavila kapela 20 let.

Obsazení: Adéla Adamcová, Jirka Adamec, Jirka Mezera, Pavel Norek, Pavel Mezera, Rosťa Dufek,                                    Michal Dufek,Luboš Dufek, Jirka Švehla.

 

<- Zpět

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek