Bessoni

Zábavná country skupina.

Vše začalo v listopadu 1989.

Vlastně ještě o rok dříve, kdy po sobě začali pokukovat  místní hospodští drnkálisté na parodie čehosi, čemu by se dnes jen těžko dalo říci kytara. Za přibrumlávání hory lepené překližky čímsi předrátované, v čem by jen zkušený luštitel hlavolamů mohl hledat kontrabas a foukalisté na zrezivělé potrubí, v kterém by dodnes nikdo harmoniku nepoznal. Zatím osamoceni, tito hráči posedávali v místních restauracích a rušili hlukem dědečky poklidně popíjející pivo. Dostali nápad založit si kapelu. Slovo dalo slovo a bylo zahájeno výběrové řízení. Kdo po 12 pivech zmáčkne jakýkoliv akord, je přijat . No a kapela byla na světě.

V roce 2009 oslavila kapela 20 let.

Obsazení: Adéla Adamcová, Jirka Adamec, Jirka Mezera, Pavel Norek, Pavel Mezera, Rosťa Dufek,                                    Michal Dufek,Luboš Dufek, Jirka Švehla.

 

<- Zpět

Aktuálně

Nalaďte se!

Vážení milovníci kultury, umění a tónů nástrojů PETROF...  více

Galakoncert 5. 1. 2020

Od 5. ledna 1888 stojí v Praze monumentální neoklasická budo...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2022
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek