Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura - BozenBrass


BozenBrass

BozenBrass

Práce hudebníků jako J.S.Bacha, Chicka Corey, nebo Michaela Jacksona, jsou jistě určeny pro specifické nástrojové obsazení. Žesťový kvintet BozenBrass však jejich díla pečlivě aranžuje, aby je svými trubkami, pozounem, tubou a lesním rohem mohli oživit v nových, nezvyklých barvách. Robert Neumair -  trumpetista a skladatel - navíc doplňuje jejich repertoár o vlastní písně.

 

Všech pět členů, pocházejících z Jižního Tyrolska během vystupování těží ze zkušeností nabytých na konzervatořích v Německu a v Itálii, v uznávaných tělesech vážné hudby a spoluprací s německými televizními stanicemi ZDF, ORF, BR a Rai. Za rok odehrají přibližně osmdesát představení v koncertních síních, na zámcích, v kostelech, či v klubech a komornějších prostorách.

 

Svůj poslech neustále mění a obohacují. Jeho aktuální verzi si můžete poslechnout ne CD Black or white.

 

<- Zpět

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek