Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura - Exotická tanečnice Elizabeth


Exotická tanečnice Elizabeth

Přejete si obohatit svůj večírek, oslavu či soukromou party nevšedním vystoupením plným temperamentu, krásy a exotické atmosféry? Tak právě toto vám přinese show zkušené, flexibilní a nadšené tanečnice Elizabeth, která se orientuje na taneční scéně již drahnou dobu a nezalekne se téměř žádného ze světových stylů tancování.

Těšit se tak můžete na latinskoamerickou Salsu či Sambu, odprezentovanou v tamních nádherně vyzývavých kostýmech, stějne tak na Reggaeton, Bachatu, Merengue, Modernu, či naopak tradiční lidové tance (české, slovenské, ruské či španělské). Všechny výstupy jsou doplněny precizní kostýmovou prací a vizáží, v mnoha případech Elizabeth doplňují další tanečnice, či partneři-tanečníci. Můžete si tedy objednat právě tolik tanečnic, či tanečníků, kolik chcete na své akci vidět.

<- Zpět

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek