Exotická tanečnice Elizabeth

Přejete si obohatit svůj večírek, oslavu či soukromou party nevšedním vystoupením plným temperamentu, krásy a exotické atmosféry? Tak právě toto vám přinese show zkušené, flexibilní a nadšené tanečnice Elizabeth, která se orientuje na taneční scéně již drahnou dobu a nezalekne se téměř žádného ze světových stylů tancování.

Těšit se tak můžete na latinskoamerickou Salsu či Sambu, odprezentovanou v tamních nádherně vyzývavých kostýmech, stějne tak na Reggaeton, Bachatu, Merengue, Modernu, či naopak tradiční lidové tance (české, slovenské, ruské či španělské). Všechny výstupy jsou doplněny precizní kostýmovou prací a vizáží, v mnoha případech Elizabeth doplňují další tanečnice, či partneři-tanečníci. Můžete si tedy objednat právě tolik tanečnic, či tanečníků, kolik chcete na své akci vidět.

<- Zpět

Aktuálně

Nalaďte se!

Vážení milovníci kultury, umění a tónů nástrojů PETROF...  více

Galakoncert 5. 1. 2020

Od 5. ledna 1888 stojí v Praze monumentální neoklasická budo...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2022
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek