Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura - Davide Mattioli


Davide Mattioli

Davide se v časké pop music neobjevil až coby hvězda Damichi. Všechno začalo někdy v půlce devadesátých let, kdy se tento povoláním policista - carabiniere rozhodl, že už se bude věnovat jen muzice a začal vystupovat po Itálii. A pak, po jednom turistickém výletu do Čech, které si hned zamiloval, se natrvalo usadil v Liberci, kde se také oženil. V tu dobu náhodně slyšela jeho CD Ilona Czáková a poté spolu natočili duet Giorni di Parole. Po nějaké době se seznámil s Michalem Davidem, kdy společně s italskou zpěvačkou založili skupinu Damichi. Měli obrovský úspěch a velice často si je lidé žádají znovu. Za čas se Davide dal na sólovou dráhu, kdy natočil s velkým úspěchem několik svých CD. Naši zemi si opravdu zamiloval, je to ostatně znát i na osvojení si našeho jazyka, nicméně nikdy nezapře svůj italský temperament a šarm, který je mu tolik vlastní. Jeho energie a nakažlivý smích pokaždé strhnou davy jeho fanoušků, takže vystoupení má neopakovatelnou atmosféru. Tím si splnil tady v Čechách svůj velký sen - zpívat a dávat lidem radost.

<- Zpět

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek