Osvětlení

Zájemcům o osvětlení vlastního koncertu, party nebo jiné show nabízíme ochotnou profesionální spolupráci. Naši technici rádi vyhoví vašim požadavkům a představám, co se týče barev, intenzity, nebo rychlosti střídání efektů. Nainstalují a obslouží celou světelnou sestavu, případně vám rádi doporučí, jak váš a divácký vizuální prožitek ještě více vylepšit.

Použijí k tomu lasery, stroboskopy, otočné hlavy WASH a SPOT, zamlžovače, bodové i klasické reflektory PAR, blindery a stmívače. Naším cílem je se společně s vámi co nejvíce přiblížit vaší představě o ideálním osvětlení.

Jak plošné, tak i efektové osvětlení - jaký je v nich rozdíl?

Jsme pro vás schopni zajistit oba dva základní druhy osvětlení veřejných či soukromých akcí. První z nich je tak zvané osvětlení efektové. To se hodí pro akce typu vystoupení rockových či popvých kapel, stejně jako DJ´s, kteří chtějí svou hudbu nechat doprovázet různými světelnými efekty, změnami barev a dynamickými pohyby a přeskupováním tvarů. Stejně tak se dá efektové osvětlení dobře použít při vystoupení kouzelníků či artistů.

Osvětlení plošné je více statické, než osvětlení efektové. Dá se použít k osvětlení celých ploch, jako např. venkovních pódií, velkých stanů, či různých budov. Stejně tak se hodí plošné osvětlení k veřejným venkovním akcím poklidnějšího charakteru, jako jsou například večerní výstavy, či prezentace soch a jiných uměleckých děl.

<- Zpět

Aktuálně

Nalaďte se!

Vážení milovníci kultury, umění a tónů nástrojů PETROF...  více

Galakoncert 5. 1. 2020

Od 5. ledna 1888 stojí v Praze monumentální neoklasická budo...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2022
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek