Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura - St. Johnny - 1950´s Jump Blues


St. Johnny - 1950´s Jump Blues

Jestli si chcete poslechnout českou kapelu, hrající osobitý a výrazný americký styl hudby - Jump Blues - nemáte jinou šanci, než si objednat vystoupení skupiny St. Johnny. Nikdo jiný totiž v České republice tento náročný, ale pro posluchače skutečně lahodný žánr, nehraje. Tuto vytříbenou kapelu, hrající ve složení - bicí, basa, kytara, zpěv - založil v roce 2005 zkušený hudebník Jan Stehlík.

Jan se nechal inspirovat na svých cestách do USA, kde se naplno seznámil se sílou a jedinečností tamější hudby a poté zrealizoval přání hrát se stejným nasazením a autenticitou českým posluchačům. Janovými hlavními přednosti jsou stylově vybroušená hra na kytaru a nekompromisní pěvecký bluesový projev. Jeho zálibou jsou též staré kvalitní zvukové aparáty, s jejichž pomocí dosahuje jeho kapela autentického bluesového zvuku.

Dnes kapela St.Johnny vystupuje především se svou vlastní tvorbou jak v tuzemských klubech, tak v zahraničí (Rakousko, Německo, Polsko, Srbsko, Maďarsko, Slovensko). Na kontě má též tři vydané CD (When the sun went down, Picture of my life, These times are gone), plné bluesové nálady a procítěných instrumentálních sól. 

Během svého působení kapela St. Johnny vystoupila v roli předskokana bluesových legend Charlieho Musellwhitea, Lurrieho Bella, Paula Lamba, Any Popovic a dalších. Dále doprovázela amerického zpěváka a kytaristu Brenta Moyera na jeho Evropských turné. Pokud si chcete vychutnat její vystoupení ještě navíc s brilantní ozdobou v podobě foukací harmoniky, může se k St. Johnny připojit mistrný hráč na tento nástroj - Charlie Slavík.

<- Zpět

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek