St. Johnny - 1950´s Jump Blues

Jestli si chcete poslechnout českou kapelu, hrající osobitý a výrazný americký styl hudby - Jump Blues - nemáte jinou šanci, než si objednat vystoupení skupiny St. Johnny. Nikdo jiný totiž v České republice tento náročný, ale pro posluchače skutečně lahodný žánr, nehraje. Tuto vytříbenou kapelu, hrající ve složení - bicí, basa, kytara, zpěv - založil v roce 2005 zkušený hudebník Jan Stehlík.

Jan se nechal inspirovat na svých cestách do USA, kde se naplno seznámil se sílou a jedinečností tamější hudby a poté zrealizoval přání hrát se stejným nasazením a autenticitou českým posluchačům. Janovými hlavními přednosti jsou stylově vybroušená hra na kytaru a nekompromisní pěvecký bluesový projev. Jeho zálibou jsou též staré kvalitní zvukové aparáty, s jejichž pomocí dosahuje jeho kapela autentického bluesového zvuku.

Dnes kapela St.Johnny vystupuje především se svou vlastní tvorbou jak v tuzemských klubech, tak v zahraničí (Rakousko, Německo, Polsko, Srbsko, Maďarsko, Slovensko). Na kontě má též tři vydané CD (When the sun went down, Picture of my life, These times are gone), plné bluesové nálady a procítěných instrumentálních sól. 

Během svého působení kapela St. Johnny vystoupila v roli předskokana bluesových legend Charlieho Musellwhitea, Lurrieho Bella, Paula Lamba, Any Popovic a dalších. Dále doprovázela amerického zpěváka a kytaristu Brenta Moyera na jeho Evropských turné. Pokud si chcete vychutnat její vystoupení ještě navíc s brilantní ozdobou v podobě foukací harmoniky, může se k St. Johnny připojit mistrný hráč na tento nástroj - Charlie Slavík.

<- Zpět

Aktuálně

Nalaďte se!

Vážení milovníci kultury, umění a tónů nástrojů PETROF...  více

Galakoncert 5. 1. 2020

Od 5. ledna 1888 stojí v Praze monumentální neoklasická budo...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2022
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek