Ladění a oprava klavírů a pianin

Nezní a nefunguje vám váš klavír tak, jak byste si představovali? Potřebovali byste jej rychle dostat do stavu, kdy vás bude jeho zvuk plně uspokojovat? Pak využijte umu našich techniků, kteří vám vaše piano rychle naladí, případně opraví jeho stávající nedostatky. Klavíry jsou totiž nástroje, na kterých se během času může usadit mnoho vad. Mezi těmi vadami ovšem není taková, kterou bychom nespravili.

V čem všem vám můžeme, co se týče opravy a ladění pian, pomoci? Základní službou je samozřejmě naladění veškerých tónů do jejich původní ideální polohy. Dále též můžeme opravit vaše klávesy, pokud se např. po úhozu obtížně vracejí do původní polohy, či se zasekávají úplně a nevrací se. Stejně tak dáme do pořádku vaši mechaniku, pokud je s ní něco v nepořádku. Vyměníme kladívka, či plsti.

Rychlé ladění piana u vás

Ani "zlobící" pedály nás nezaskočí a pokud vám například jeden z pedálů vypovídá službu, či naopak se do ní hlásí až příliš rychle, sotva se ho nohou dotknete, vrátíme ho do původního stavu. Též vám můžeme dodat chybějící součásti klavíru, pokud ten váš není kompletní. Popřípadě opravit poškozené části, např. rezonanční desky, či kryt kláves. A pokud si budete přát piano pouze naladit, tak celá akce může proběhnout pohodlně a rychle u vás doma a vy se nebudete muset o nic starat.

<- Zpět

Aktuálně

Nalaďte se!

Vážení milovníci kultury, umění a tónů nástrojů PETROF...  více

Galakoncert 5. 1. 2020

Od 5. ledna 1888 stojí v Praze monumentální neoklasická budo...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2022
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek